Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA & MAĞAZAMIZ

                                                                                           YENİ SHOWROOMUMUZ


İLK MAĞAZAMIZ

Biz Kimiz?


2002 yılında kurulan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı destekle bugünlere ulaşmıştır. O tarihten bu yana siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü olta ve balıkçılık malzemeleri,dalış malzemeleri, kara avı ve kamp ürünlerini sizlere en uygun koşul ve fiyatlarla ulaştırmayı avcimarket.net olarak kendimize amaç edindik.

2017 Mart ayında yeni şubemizi siz değerli müşterilerimize açmış bulunmaktayız 300m2 alana açtığımız yeni Showroom' muzla birlikte ürün gamımızı genişletip sizlere daha fazla çeşit ürün ve hizmet sunmaktayız.

Sizlerden gelen istek ve şikayetler ile sizin menfaatleriniz doğrultusunda hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Mudanya Avcı Market'in bugünlere gelmesinde maddi manevi katkısı olan tüm dost ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Son yıllarda E-ticaretin kolaylaşması ve yaygınlaşması nedeniyle pek çok kişi, kurum ve kuruluş bilmediği alanda bir site yapıp tanımadığı bilmediği ürünleri satmaktadır. Prensiplerimize ve ticari etiğe uygun olmayan bu davranışı benimsemiyoruz. İşimizin getirmiş olduğu profesyonellik sayesinde en iyi bildiğimiz şeyi yapmaya devam edeceğiz. Teknik anlamda tüm sorularınızı bekliyoruz.

 
Neden Avcı Market?

 • "Sanal mağaza" değil gerçek mağazayız.
  Pek çok alışveriş sitesi gibi sattığı üründen anlamayan, sadece sanal ortamda al-sat işi yapan bir firma değil, Elektronik ticaret yapan, 21 yıldır av malzemeleri sektöründe pek çok bilinen kaliteli markayı tüketicilerin hizmetine sunan, teknik anlamda donanımlı ve her hizmetinin arkasında duran bir firmayız.
 • Bursa/Mudanya'da satış mağazamız bulunmaktadır.
 • Satışı yapılan ürünler orjinal ve ithalatçı garantisindedir.
 • Müşterilerimiz, aynı hobileri paylaştığımız arkadaşlarımızdır.
 • Çalışanlarımız, sattıkları ürünlerin çoğunun aktif kullanıcısıdır.
 • Satın aldıktan sonra da her türlü yardımı bizden alabilirsiniz.
 • Sosyal medyada(facebook, twitter v.b.) sizlerle içiçeyiz.
 • Müşteri memnuniyetimiz çok yüksektir.
 • Bir sipariş verin ve farkımızı siz de yakından görün.

256 Bit SSL kullanıyoruz.
Alışverişlerinizin güvenli bir ortamda yapılabilmesi için bankalar arası kredi kartı transferinin gerçekleştiği 256 Bit GeoTrust RapidSSL Sertifikalı SSL kullanıyoruz. Bu güvenlik sayesinde kredi kartı bilgileriniz ne bizim tarafımızdan nede Banka tarafından biliniyor. Kredi Kartı bilgileriniz sadece sizde saklı kalıyor. Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.


Yetkililer :  Hüseyin - Cihangir ÖZÜN

Ünvanı :  AVCI MARKET - MUDANYA VETERİNERLİK KARA VE DENİZ AV MLZ. LTD. ŞTi.
Vergi Dairesi :  MUDANYA VD.
Vergi Numarası:  6230009350
Adres :  HASANBEY MAH. HALİTPAŞA CAD. ESKİ SU SOK. 15/1 Mudanya/Bursa
Tel :  +90 (224) 544 61 15
Fax :  +90 (224) 544 61 15
GSM: +90 (536) 369 95 74
Email :  bilgi@avcimarket.net